Najbliższa wysyłka
EE02 Etui na klucze portfelik El Forrest poziome kółeczkiem skóra naturalna
Opis
Etui na klucze wykonane ze skóry naturalnej El Forrest EE02b
Materiał: Skóra naturalna gładka, wyprawiana roślinnie
Wymiary:
- Wysokość ok 7 cm
- Szerokość: ok 12 cm
Cechy:
- Klasyczny design.
- Jednokomorowe etui na klucze zamykane zamkiem błyskawicznym
- Mocne szwy oraz staranne wykończenie wysokiej jakości materiałami.
- Wewnętrze kółeczko do kluczy.
- Dodatkowa zewnętrzna kieszeń zamykana na suwak.
- Etui zapakowane jest w pudełko prezentowe
Jednokomorowe etui na klucze El Forrest zamykane zamkiem błyskawicznym ma jedną komorę wyłożoną synetetyczną podszewką z logo marki El Forrest. W środku znajduje sie skórzany paseczek i przymocowane do niego kółeczko na klucze. Na zewnątrz wszyta jest kieszonka zamykana suwakiem, etui El Forrest może pełnić funkcję małego portfelika.
Etui zapakowane jest w pudełko prezentowe, a ponieważ wykonane jest ze skóry naturalnej, więc sprzedawany produkt może nieco różnić się odcieniem lub fakturą skóry od widocznego na zdjęciach- nie jest to jednak wadą lub powodem do reklamacji, a świadczy o oryginalności wyrobu. Każdy wyrób ze szlachetnej skóry licowej różni sie od innych, jest niepowtarzalny, unikatowy.
Etui na klucze skórzane EL FORREST 6030
- 1 kieszeń przeznaczona na klucze (brelok) zamykana na zamek
- 1 kieszeń uniwersalna zamykana na zamek
- podszewka wykonana z materiału
- skóra bydlęca licowa, wyprawiana roślinnie
- wymiary: 12 cm × 0,5 cm × 7 cm (szer. x gł. x wys.)
Wymiary mogą się minimalnie różnić od podanych w opisie +/- 2mm
Skórzane etui to funkcjonalny dodatek, który ułatwia znalezienie kluczy w torbie oraz chroni przed zarysowaniem innych przedmiotów.
ZALETY PRODUKTU:
- skóra bydlęca licowa, wyprawiana roślinnie
- pojemny
- etui pakowane w eleganckie pudełko, w sam raz na prezent
- atrakcyjna cena
- dbałość o detale
- przemyślany i funkcjonalny układ etui
- produkt polskiej marki
- etui posiada logo marki EL FORREST, symbol „prawdziwej skóry"
Skóry jako materiał naturalny są ponadczasowe, gdyż kojarzą się z luksusem, a ponadto z wiekiem nabierają szlachetności jak dobre wino. Odpowiednia ich pielęgnacja zapewnia długotrwałe użytkowanie i radość dla oczu. Skóra nie powstała w fabryce - stworzyła ją natura. Jak wszystko co naturalne, przeszła długi proces pełen gwałtownych zdarzeń, doświadczyła przeróżnych bodźców. Skórę wyprawia się na różne sposoby - w zależności od przeznaczenia i upodobań przyszłego Użytkownika. My w swoich produktach stosujemy głównie skóry licowe bydlęce i bawole wyprawiane roślinnie, woskowane, olejowane, z efektem „pull up”, ale także skóry lakierowane – w tym dwoiny.