D130 duża torba Ego fitness podróżna turystyczna sportowa 20x30x43 nylon

foto do sklepów zaisywać w jpg.jpg
  • nowość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 299,00 zł 299.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Dane techniczne:
Marka: EGO
Materiał: Nylon/Poliester
Materiał: Nylon/Poliester

Opis

Oryginalna torba turystyczna, podróżna fitness, renomowanej polskiej firmy Ego- dwustronna

  • Materiał: nylon PU
  • Wymiary przybliżone: wysokość: 30 cm, szerokość: 43 cm, głębokość: 20 cm
  • Liczba komór: 1
  • Liczba kieszeni: 4
  • Liczba pasków: 1, maksymalna długość paska: 115
  • Liczba uchwytów: wysokość 15 cm
  • Dominująca struktura materiału: tłoczona, gładka
  • Sposób zamykania: zamek
  • Wielkość: duża mieszcząca A4
  • Miękka konstrukcja
  • Usztywniane dno
  • Pochodzenie: Produkt polski

Duża jednokomorowa dwustronna torba sportowa/ turystyczna EGO wykonana została z najwyższej jakości skóry ekologicznej tłoczonej i gładkiej. Idealna do pracy jak również na okazjonalne wyjście. ponadczasowa, wygodna oraz elegancka. Torebka EGO zamykana jest na zamek, mieści format A4. Wnętrze torebki EGO WILD FLOWER obszyte podszewką zawiera 2 kieszonki– 1 otwarta oraz jedną, bezpieczną , zamykaną na zamek . Wygodne uchwyty pozwalają na bezproblemowe noszenie torebki w dłoni. Na zewnątrz po obu stronach torby EGO Insecta wszyto dwie bezpieczne zamykane zamkami błyskawicznymi kieszenie. Dodatkowo odpinany szeroki wzorzysty pasek z możliwością regulacji, (maksymalna długość ok. 115 cm) sprawia że możemy tę klasyczną torbę przekształcić w dużą listonoszkę. Model w całości miękki. Torebka EGO świetnie się sprawdzi w codziennym użytkowaniu, jest duża i praktyczna, a jej dwustronność powoduje że kupując jedną torebkę możemy korzystać z wielu stylizacji.

Torba marki Ego z najnowszej kolekcji, to jednokomorowa torebka z wewnętrznymi zamykanymi kieszeniami i praktycznymi kieszonkami zewnętrznymi. Idealna  w przypadku podróży jako pojemna torba turystyczna lub na siłownię jako torebka fitness.

Szczegóły produktu:
  • • Typ: torba damska / fitnesówka / torba sportowa / torba podróżna / torba weekendowa
  • • Kolekcja: WILD FLOWER
  • • Materiał: materiał full print
  • • Wzór: kolorowe pasy
  • • Rączki: printowane
  • • Pasek: printowany pasek na ramię
  • • Funkcjonalność: tylna kieszeń z mocowaniem do walizki
  • • Wnętrze: kolorowa podszewka
  • • Sposób noszenia: do ręki, na ramię
  • • Styl: sportowa torba damska, designerska torba miejska, torba na fitness i podróże

EGO – krótka i prosta nazwa, która z definicji skrywa w sobie część osobowości każdego z nas! Szczypta szaleństwa otulona w proste formy, dynamiczne bryły ubrane w soczyste kolory ale również spokojne linie przyodziane w delikatne tonacje. Jest odważnie, jest inaczej, jest dla ludzi – takie właśnie jest EGO!

Wydawać by się mogło, że innowacja modzie często zaczyna się od eksperymentalnej, mało użytkowej sztuki. Otóż Marka EGO jest świetnym przykładem tego, że każdy eksperyment można przekuć w nieszablonową, ale jakże użytkową modę. Nie boi się kolorów, nie boi się nowych połączeń, nie boi się ryzykować! Za to uwielbia eksperymentować, kocha zamykać sztukę w użytkowe formy i nie możemy się powstrzymać od tworzenia codziennych modeli z niecodzienną nutką awangardy! Dba o detale, projektuje autorskie printy, zwraca uwagę nie tylko na kolory ale i faktury, i przy tym wszystkim niezwykłą uwagę przykuwa do jakości oferowanych produktów! To, że sztuka ma różny smak, można przekonać się w wielu dziedzinach. A to, że moda potrafi te dziedziny łączyć, można przekonać się śledząc poczynania marki EGO!

EGO to polska marka powstała w 2017r, która z zamiłowaniem do rodzimej produkcji nie tylko tworzy innowacyjne rozwiązania na rynku modowym, ale także czynnie napędza rozwój w obszarze polskich firm kaletniczych. EGO współpracuje z wieloma szwalniami, producentami i drukarniami. Kolekcje skórzane EGO wykonuje we współpracy z włoskimi producentami z przepięknej i niezwykle inspirującej ToskaniiMarka EGO produkuje ok 100 wzorów na sezon, przy czym każdy z nich występuje w co najmniej kilku wariantach kolorystycznych. W ciągu roku powstaje kilka nowych kolekcji, z której praktycznie każda cieszy się niegasnącym powodzeniem.


Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Uwaga! w przypadku wybrania metody płatności przy odbiorze do kosztów dostawy zostaje doliczone dodatkowo 5 zł.
Taka forma dostawy jest dostępna tylko na terenie Polski oraz tylko przy dostawach kurierskich, nie obejmuje ona paczakomatów InPost.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl