Najbliższa wysyłka
A534 Kosmetyczka organizer Anekke podróżna turystyczna Muse Sophia wz.29 Gaia
Opis
A535 kosmetyczka dwustronna prosta Anekke Muse Sophia Gaia
- Materiał: 100% poliester
- Wymiary przybliżone (wys x szer x głęb) : 19 cm x 31 cm x 12 cm
- Komora główna zamykana na zamek
Kosmetyczka została zaprojektowana tak, aby pomieścić wszystkie niezbędne kosmetyki – od makijażu, przez kremy, po akcesoria. Dzięki przemyślanemu kształtowi sprawdzi się zarówno w domu, jak i podczas podróży.
Idealna do:
- walizki lub torby podróżnej
- codziennego przechowywania kosmetyków
- organizera do torebki
- prezentu dla bliskiej osoby
Kolekcja Anekke Gaia to hołd dla natury, harmonii i prostoty, inspirowany samą ideą Matki Ziemi – Gai. Jej projekty łączą ciepłe, ziemiste kolory (beże, oliwkową zieleń, brązy) z naturalnymi motywami roślinnymi i organicznymi formami, które przypominają o cyklu życia, korzeniach i bliskości przyrody
Produkty marki Anekke to wspaniałe dzieła sztuki, przedstawione na ich produktach grafiki przenoszą nas w świat fantazji, gdzie widzimy główną bohaterkę odwiedzającą różne ciekawe miejsca takie jak starożytny Egipt czy współczesna Francja. Bohaterką jest młoda ciemnowłosa dziewczyna o imieniu Anekke.
Anekke to Hiszpańska marka torebek, plecaków i innego rodzaju galanterii. Uwagę w ich produktach przyciągają takie ozdoby jak biżuteryjne dodatki, naszywki, bajkowe grafiki, delikatne przydymione kolory oraz nadzwyczajna solidność oraz jakość wykonania każdego produktu.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Uwaga! w przypadku wybrania metody płatności przy odbiorze do kosztów dostawy zostaje doliczone dodatkowo 5 zł.
Taka forma dostawy jest dostępna tylko na terenie Polski oraz tylko przy dostawach kurierskich, nie obejmuje ona paczakomatów InPost.