A320 Anekke torebka listonoszka Dreamverse wz.22 Wings

Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 329,00 zł 379,00 zł 329.00
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 296,38 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Anekke Mantle - trzykomorowa torebka listonoszka z serii Core/ Dreamverse

Materiał: Skóra ekologiczna - to materiał syntetyczny, który imituje skórę naturalną (skład PU 100%), Wnętrze - wytrzymała, elegancka podszewka z tkaniny dobrana kolorystycznie do wzorów na zewnętrznej części torebki.

  • Rodzaj zapięcia: Zamek błyskawiczny
  • Kieszenie: 3 przegrody, 1 kieszeń tylna, 1 kieszeń wewnętrzna na telefon komórkowy i 1 kieszeń na zamek błyskawiczny
  • Typ uchwytu: Pasek na ramię
  • Wymiary (dł. x wys. x szer.): 29/20/10 cm
  • Skład wnętrza: 100% poliester
  • Skład zewnętrzny: 100% PU
  • Waga: 0,5kg

Średnia torebka listonoszka Anekke Core do noszenia na ramieniu z kolekcji Anekke Core linii Wings.  Dzięki regulowanemu paskowi możemy ją nosić na ramieniu, lub na skos. Zakres regulacji to od 70 do 140 cm. Ta zgrabna torebka posiada trzy komory zamykane na zamek. Wewnątrz znajduje się jedna zamykana na zamek kieszonka na dokumenty, jedna kieszeń otwarta i przegródka na telefon komórkowy. Dodatkowa zamykana kieszeń znajduje się z tyłu torebki. Torebka Anekke Core wykonana ze skóry ekologicznej wysokiej jakości. Wnętrze wyściełane podszewką we wzory harmonizujące z projektem kolekcji. Materiał wewnętrzny to syntetyczna tkanina kaletnicza.

Torba jest zapakowana oryginalnie w przeciwkurzowy worek firmowy i foliową torbę z symbolem produktu.

O KOLEKCJI:

Przygotuj się na podróż do wnętrza Ziemi z Anekke Core! Podczas tej przygody przejdziemy przez świat pełen faktur, kolorów i kształtów geologicznych, gdzie skamieliny, minerały i skały staną się wzorami i elementami dekoracyjnymi. W towarzystwie swojego kota Towandy, Anekke zabierze nas w wyjątkową podróż, aby ponownie połączyć się z najważniejszą rzeczą, centrum wszystkich naszych światów: naszym sercem.

Ta kolekcja jest hołdem dla duńskiej sejsmolog Inge Lehmann, wiodącej naukowczyni, która odkryła, że Ziemia składa się z 4 warstw, a jej jądro jest płynne i stałe. Czy wiesz, że do czasu odkrycia Inge uważano, że Ziemia ma trzy warstwy, a jej środek jest pusty, jak opisano w legendarnej „Podróży do wnętrza Ziemi” Juliusza Verne’a? Inge Lehmann otrzymała wiele ważnych nagród za swoje odkrycie i jest również inspiracją dla tej kolekcji.

Linia Mantle reprezentuje trzecią najgłębszą warstwę Ziemi. Ta brązowa linia ma efekt skalisty, dzięki nałożonemu efektowi ziemistej bieli. Pasuje do części, w których logo Anekke zajmuje centralne miejsce, z inspirowanymi skamieniałościami kryształkami jako elementami dekoracyjnymi.


Produkty marki Anekke to wspaniałe dzieła sztuki, przedstawione na ich produktach grafiki przenoszą nas w świat fantazji, gdzie widzimy główną bohaterkę odwiedzającą różne ciekawe miejsca takie jak starożytny Egipt czy współczesna Francja. Bohaterką jest młoda ciemnowłosa dziewczyna o imieniu Anekke.

Anekke to Hiszpańska marka torebek, plecaków i innego rodzaju galanterii. Uwagę w ich produktach przyciągają takie ozdoby jak biżuteryjne dodatki, naszywki, bajkowe grafiki, delikatne przydymione kolory oraz nadzwyczajna solidność oraz jakość wykonania każdego produktu.



Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Uwaga! w przypadku wybrania metody płatności przy odbiorze do kosztów dostawy zostaje doliczone dodatkowo 5 zł.
Taka forma dostawy jest dostępna tylko na terenie Polski oraz tylko przy dostawach kurierskich, nie obejmuje ona paczakomatów InPost.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl